Blog

26.04.2012 16:40

Dnes plánujeme krytí fenky From-Adéle s našim pejskem Caro Perizu. Pokud vše dobře dopadne, další štěňátka by se měla narodit koncem června.

Do sekce štěňata jsem přidala aktuální fotku vrhu "A 2"

22.04.2012 12:24
 
Paní Holmanová chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za 
šteňatko Zdeno.
Je úžasnej a Vy jste take užasná a moc Vás obdivuji,
protože jste odchovala tolik krasných AB.
Abych Vám pravdu řekla tak nejsem tip človeka 
který rád čeká a jsem moc štastá,že jsem to vydržela 
a že mám štěňátko právě od Vás:-)
Udo uz pri prvním dni co jsme si ho vezly domu 
tak byl obdivovanej.
V autě byl také moc hodný a s holkama se už také kamarádí.
Tak že Vám můžu řict,že to bude šťastý buldog:-)
a my jsme také šťastný a to díky Vám.
Ještě jednou děkujem a přejeme aby se Vám pořad dařilo:-)
 M.Schiffner
22.04.2012 12:02

V sobotu jsem se rozloučila s poslední holčičkou z vrhu „Z“, pro kterou si přijel pan Jonáš se svojí paní. Naštěstí nebyl doma můj vnuk Lukášek, protože to byla jeho oblíbená  holčička a každý den mě „psychicky týral“ abych mu ji prodala, protože ji opravdu nutně potřebuje k životu, stejně tak jako v minulém vrhu potřeboval pejska Xanta a jsem zvědavá, které štěňátko to bude z vrhu "A 2".

Jsem moc šťastná, že všechna štěňátka se dostala do opravdu naprosto úžasných a milujících rodin. Všichni nový majitelé jsou báječní lidé, se všemi jsem byla po celou dobu od narození štěňátek v kontaktu osobním nebo telefonickém a i po internetu a tentokrát věřím, že v kontaktu budeme i nadále. Odchov štěňátek a jejich odchod do nových rodin si  představuji přesně tak, jak proběhl. Zdravá štěňátka i maminka,  odchov štěňátek bez zdravotních problému a konečně milující rodiny, které se už nemohou dočkat, až si to své mrně konečně přivezou domů. To je přání každého chovatele a to ne jen AB. Ukončení abecedy vrhů  jsem tak  absolvovala s naprostou spokojeností . Všem mrňatům a jejich rodinám přeji nádherný a spokojený život plný krásných zážitků.

Zdeno, Zeusi,Zorro, Zorko a Zuzanko, chovejte se slušně, mějte se krásně a nedělejte mi ostudu. Doufám, že svůj domov z Agátové cesty budete řádně reprezentovat a já na Vás budu pyšná. Všem majitelům děkuji za krásné dopisy, zprávy a zprávičky

V sekci video jsou přidány dvě videa Roxany se štěňátky.

 

19.04.2012 12:50

Z vrhu "A 2" máme posledního volného pejska. Jmenuje se Alex a původně byl taky zamluvený, ale já odmítám posílat štěňátko letecky samotné jako nějaký zavazadlový kufr. A proto je Alex volný a určitě se pro něho taky najde někdo, kdo ho bude chtít, bude ho mít rád a hlavně - přijede si pro něho osobně.

18.04.2012 15:49

Tři štěňátka už opustila své rodiště a jak jsem psala už minule, je to tentokrát opravdu k mé velké radosti. Udržet tolik štěňátek v čistotě a mít přehled o každém jedinci jak se chová, co má rád, jakou bude mít asi povahu atp., to je při tomto množství štěňátek velice vyčerpávající, protože péče o štěňátka mi zabere všechen čas a na nějaké pozorování štěňátek už času moc nezbývá.

Vše se už, ale znormalizovalo, tři uličníci jsou v nových domovech a z čeho mám úplně největší radost je to, že jsou všichni nový majitelé naprosto spokojeni a napsali mi výborné reference. V pátek odjede pejsek Zdeno a v sobotu fenka Zorka a můj čas už bude jen pro malá štěňátka, která už vůbec nejsou malá, rostou jako z vody a jsou den ode dne větší a hezčí. Nádherně chodí, dobře baští a co je legrační...výborně štěkají a to je u takových mrňat opravdu srandovní. Stojí to proti mě, vrčí to na mě, štěká a chce si to hrát. Jsou to prostě děti a už aby bylo trochu hezky a mohla jsem je dát ven na zahradu, aby si tam štěňátka mohla pořádně zaskotačit.

Reference naleznete v sekci : o nás - reference.

13.04.2012 23:18

Omlouvám se všem, kdo v této sekci netrpělivě čeká na aktuální informace a fotky, ale už mi asi dochází energie, nebo mozkový akumulátor, nevím přesně, ale něco jo. Určitě vydržte, budu se snažit se polepšit. Mláďata vrhu "Z" už mají do nových domovů nachystanou výbavu a už jim budu brzy mávat na rozloučenou a věřte nebo ne, ale tentokrát budu skutečně ráda. V osmém týdnu je naprosto normální, že dochází k hlasitým šarvátkám a já jsem zvyklá je usměrňovat tleskáním rukou, když už se domnívám, že už toho je příliš. Poslední dny  tleskám rukama poměrně často, dokonce mi hodně pomáhají i vnuci a připadám si jak zaplacený komparz. 

Ještěrky z vrhu A2 jsou zase pěkné vleztlamičky, ze své bedny si vylezou kdy se jim zachce a věčně to hledám po bytě. Jsou, ale naprosto úžasný jak ve 3,5 týdnech dokážou nádherně chodit a vnímat a jak jsou dokonale chytrý. Včera za jednou holčičkou, co se ji bude říkat Matylda přijela návštěva- její budoucí rodina. Matylda si mazlení naprosto užívala, moc dobře věděla jak je středem pozornosti a jak jsou z ní všichni nadšený. Potom jsem domů pustila Růženu-maminku. Matylda začala v náručí ječet jako pominutá, protože ucítila mámu a nechtěla přijít o čerstvou cisternu. Je to opravdu neuvěřitelné, jak ta malá mimina vše cítí a vnímají. A to si někdo myslí, že buldok je tupec. Škoda že se nedá měřit IQ u pejsků. Anglický buldok by možná hodně lidí překvapil

08.04.2012 22:42

Velikonoce se u nás nedrží. Přesto si naše malá štěňata užívala hodně sváteční pohodu. Starší štěňata dnes měla výlet autem k panu veterináři a čekala je kontrola vrhu, očkovaní a tetování. Vše jsme perfektně zvládli a fotky vrhu "Z" jsem přidala do sekce "štěňata".

Sem přidávám malá štěňata z vrhu "A 2".

05.04.2012 00:59

Mé rozhodnutí o tom, štěňátka už budou v obýváku se Růžena rozhodla sabotovat. Dává mi hodně silně najevo, že tohle jsem fakt už přehnala a že chce být i nadále v noci v mé ložnici...a vlastně i přes den. Troufám si říci, že má přítomnost ji těší více než její vlastní děti a neustále se dožaduje zdolat území v ložnici a to bez ohledu na to, že v obýváku řvou její vlastní děti. V současné době spolu bojujeme o tom, která z nás boj vzdá dříve. Doufám že vítěz budu já, ale jistá si tím fakt moc nejsem :-(

04.04.2012 00:24

Náš obývák je asi už spíše psí bouda. Taky na co by měl asi tak  být, co?  Čas na válení u televize nemám a stejně  v té bedně nic kloudného nedávají. Můj manžel, který nemá moc zvláštní pochopení pro mou lásku ke štěňátkům je,  .....jak to jen říci, ...rozladěn?  To asi není to správné slovo, ale budu to tak nazývat. Myslím ho totiž nevytočí nic víc, než plná koupelna a vana dek, hader a štěněcích hraček, které čekají frontu na pračku :-) ... a je tedy pravda, že po růžích zrovna nevoní. Prý si mám dát na branku nápis " U Azora " :-(   Ale nám ( mě a štěňátkům ) to vůbec nevadí a když je nejhůře, děláme že neslyšíme a voláme : ty jsi něco říkal??? Většinou je odpověď jen nějaké brmlání, protože ve skutečnosti má manžel buldoky taky rád :-)

02.04.2012 01:22

Naše miminka měla návštěvu a Vánoce :-)   Návštěva přivezla plné platíčko velkých pribináčků.

 

A po konzumaci vypadala takto :-(

<< 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>

Kontakt

Chovatelská stanice anglických buldoků z Agátové cesty Ladislava Holmanová
U Jednoty 189/5
142 00 Praha 4
Czech Republic

Mobil: +420 602 864 234
holmanka13@gmail.com holmn@volny.cz