splněný sen

jana nesvadbová 29.03.2013
Dobrý den,máte hezké stránky.Já si pořídila ab před 3 lety ,prože jsem vždy po něm moc toužila.Můj rocky je nádherný a skvělý společník.Mám i 8letou fenku kříž.labradora a tvoří skvělou dvojku.Naučil mne hodně,ab je uplně jiný než ostatní psi které jsem měla.Nejde ho na povel naučit jak to chci já ,ale on se to naučil tak jak to chce on.Ale to neznamená, že se mnou mává jak se mu zachce ,jen způsob výchovy je vázaný na vzájemné domluvě a hlavně trpělivosti.Já taky od původního majitele dostala plno rad jak a co mám používat a jednou z věcí mi doporučil i požívat vlhčené ubrousky nebo vytlačovat anální žlázky.Musím říct že anal.žl.nevytlačuji ,jelikož není důvod ,když má pes dobrou stolici vytlačují se samy a to mi potvrdil i lékař.Vlhčené ubr.jsem zprvu používala,ale co měl rocky zanět jsem usoudila že mu nesvědčí.Tak mu vytíram oči i vrásky borovou vodou někdy i obyč.z vodovodu pak důkladně vysuším a jednou týdně máznu mastí osvědčil se mi dětský pytiol na opruzeniny.Konzultovala jsem to i s veter.a souhlasil .Myslím ,že né vše se hodí pro každého .To co jednomu vyhovuje druhého může dráždit.V této době se nám ozvala paní na krytí a já sní domluvila 2 schůzky než její fenka začne hárat .Mám strach jestli to rocky zvládne jak má (tedy myslím sám) nebo budu muset pomoci já.Nikdy jsem to nedělala a proto se obracím na vás jestli máte nějakou zkušenost nebo fígl kdyby se mu do toho nechtělo.Předem děkuji a prosím jestli mi odepíšete tak tady je moje mail.adr.Jenny1971@seznam.cz

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Chovatelská stanice anglických buldoků z Agátové cesty Ladislava Holmanová
U Jednoty 189/5
142 00 Praha 4
Czech Republic
Telefon: +420 261 912 531
Mobil: +420 602 864 234
holmanka13@gmail.com