Fiby

Elena 08.08.2016
Dobrý deň pani Homolova,
Náhodou som nasla vasu stranku a je uzasna. A hlavne ked som si citala diskusiu vidim, ze sem prispievaju ludia ktory naozaj psikov miluju a vela noveho som sa dozvedela. Budem rada ak sa mozem zapojot medzi Vas aj ja. Pisem na rychlo s mobilu tak sa vopred ospravedlnujem za chyby. Takze mam samozrejme otazky. Mam tiez fenku AB. Ma 14 tyzdnov ale my ju mame tyzden. Zo zaciatku bola trosku bojazliva ale kedze mam tri deti tak sa rychlo mezdi ne zaclenila. Takze stvrte dieta. Uplne opakuje a robi to co oni. Aleeeeee... mala som predtym madarsku vyzlu tiez od steniatka no a teraz som pochopila ze AB je uuuuupne nieco ine. Prisim Vas o pomoc uz tu bolo pisane ze nechce steniatko von. A presne toto robi aj nasa Fiby. Akonahle zbada popruhy tak sa mi skovava a uteka. Ked ju chytim tak ani za svet neprejde cez dvere a von . Taha sa mi domov. Tak ju musim zobrat na ruky a odniest az pred branu. Tam ju polozim a ona sedi a ani sa nepohne. A ked sa mi nejak podari ju prehovorit tak prejde zamnou ale vonku sa nevyspiny. Akoby naschval. Mozem sa prechadzat kolko chcem. Akonahle prideme domov sa vyspini doma. Skusala som aj odmeny, hladkanie a podobne ale nic. Na prechadzku sa neda lebo by som ju musela nosit. Chodim vzdy po prebudeni a najedeni ale ma 9 kg a je to fakt zaberak. Co mam robit aby sa tesila von a hrala sa s detmi vonku? Aby slinila vonku? No a dalsia otazka. Odkedy sme ju priniesli ma velmi riedku stolicu a rano ked sa zobudim su na koberci aj tri kopky ale riedke. Majitel ju krmil royal kaninmi. My sme vybrali ine . Tak som myslela ze to bude stravou ale po tyzdni sa to neulravilo. Ako casto ma steniatko kakat v noci? Velmi pekne dakujem za pomoc. Dufam ze sa to vsetko napravi a bude dobre. Lebo je uzasna no toto je dost narocne. Dakujem este raz. Elena

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Chovatelská stanice anglických buldoků z Agátové cesty Ladislava Holmanová
U Jednoty 189/5
142 00 Praha 4
Czech Republic
Telefon: +420 261 912 531
Mobil: +420 602 864 234
holmanka13@gmail.com