Informace o naší chovatelské stanici

 

Trofeje a poháry vyhrané našimi anglickými buldoky

Klikněte SEM pro prohlídku našich trofejí, pohárů, medailí a diplomů

 

Kdo jsme

Jsme profesionální mezinárodně chráněná chovatelská stanice psů z Agátové cesty. Jsme členem české organizace Bulldog Club.

 

Aktivity

Na chov anglických buldoků se specializujeme už od roku 1997. V současné době máme několik dospělých anglických buldoků, kteří získali řadu ocenění. Psi nám dělají radost nejen na výstavách, ale i při odchovech nových štěňátek. Naší snahou je odchov štěňat odpovídající nejnovějšímu standardu AB. Všechny naše feny jsou výborné a starostlivé maminky, které se vzorně starají o své potomky. V našem chovu dbáme především na zdraví štěňátek i jejich maminek.

 

Prodej štěňat anglických buldoků

Naše štěňátka předáváme novým majitelům vždy zdravá, ve výborné výživné i psychické kondici a výborně socializovaná. Na našich stránkách naleznete rodokmeny a fotografie našich psů a aktuální nabídku jejich štěňat. V případě vašeho zájmu nám zatelefonujte (tel.: 602 864 234), napište e-mail (holmanka13@gmail.com) nebo zanechte vzkaz.

 

Proč koupit štěně anglického buldoka u nás

Chovatelka L. Holmanová říká: "Štěňátka i jejich maminky mám od chvíle narození 24 hodin na očích, tzn. že je mám i v noci vedle postele a rozhodně to nedělám jen pro peníze. Pro peníze bych si vybrala nějaké méně naročné plemeno. Anglický buldok a štěňata jsou pro mě srdeční záležitost a obrovský koníček a nějak si vůbec neumím život bez štěňátek představit."
Narozdíl od některých konkurenčních prodejců nenadsazujeme cenu

 

Náš cíl

Naším cílem je plemeno anglických buldoků zdokonalovat, nikoliv jen rozmnožovat. Chceme, aby po předání štěňat novým pánům byli spokojení jak psi, tak jejich majitelé. Rozhodně není přípustné, aby pak angličtí buldoci začali trpět.

 

Naši klienti

Přestože se soustředíme na zákazníky České republiky, v minulosti jsme štěňátka anglických buldoků předali spokojeným majitelům do řady zemí Evropy a Ameriky. Země do kterých jsme prodali štěňata anglických buldoků:

 • Česká republika
 • Belgie
 • Dánsko
 • Ekvádor
 • Francie
 • Lucembursko
 • Německo
 • Norsko
 • Rakousko
 • Slovensko
 • Slovinsko
 • Švýcarsko

Komunikujeme především česky, písemně pak anglicky a německy. Naše odchovy si berou jak chovatelé na chov, tak i zájemci jen jako domácího mazlíčka. Naše odchovy nám na výstavách ostudu v žádném případě nedělají a často vítězí. Řada fenek z našich odchovů je uchovněná a odchovávají nebo odchovávaly další štěňátka. Prohlédněte si fotografie našich anglic kých buldoků zaslané jejich spokojenými majiteli. Nebo si přečtěte reference.

 certifikát uznání FCI

Dále vás může zajímat o nás:

 

Zpět na úvod anglický buldok.

Naše minulost

Na chov anglických buldoků se specializujeme již od roku 1997.

Proto máme mnoho zkušeností.

 

Pavel Vítek s naší Naďou
Pavel Vítek s naší Naďou

 

Módní návrhář Osmany Laffita s naší Roxanou
Módní návrhář Osmany Laffita
s naší Roxanou

 

Prestižní časopis Planeta zvířat s naší Roxanou
Prestižní časopis Planeta zvířat
s naší Roxanou na titulní straně

 

Poháry a trofeje vyhrané našimi buldoky
Poháry a trofeje vyhrané našimi buldoky

 

Kontakt

Chovatelská stanice anglických buldoků z Agátové cesty Ladislava Holmanová
U Jednoty 189/5
142 00 Praha 4
Czech Republic

Mobil: +420 602 864 234
holmanka13@gmail.com holmn@volny.cz